APIE SKARDLANKSTA


UAB Skardlanksta - tai patikima, rinkoje savo vardą pateisinusi įmonė. Prekiaujame įvairia skarda, skardos gaminiais, stogo dangomis, lietaus nuvedimo sistemomis. Stengiamės atsirinkti tik pačius patikimiausius ir kokybiškiausius rinkoje esančius gaminius, kuriuos su užtikrintumu galime pasiūlyti ir savo klientams.
Mūsų komandą sudaro patirtį ir kvalifikaciją šioje srityje įgiję darbuotojai. Dėl to skardinimo darbai atliekami itin kokybiškai ir greitai. Klientų patogumui siūlome platų atliekamų darbų asortimentą: gaminame skardos lankstinius iš savo ir kliento medžiagų, montuojame kaminų įdėklus, pristatomus kaminus, lietaus nuvedimo sistemas, vėjalentes, atliekame stogų, kaminų remonto darbus.
Didžiausias mūsų siekis yra mūsų darbu patenkintas užsakovas. Todėl visus darbus atliekame kokybiškai, kruopščiai ir sąžiningai. Savo darbams atlikti naudojame tik kokybiškas medžiagas ir įrankius. Stengiamės nuolat pastebėti rinkoje atsiradusias naujoves ir jas pritaikyti teikdami paslaugas. Taip pat mums labai svarbu tobulėti ir patiems, todėl stengiamės nuolat mokytis, domėtis, kelti darbuotojų kvalifikaciją.
Skardos lankstiniams gaminti naudojamos pažangios staklės ir technika, todėl sugebame išpildyti įvairius individualius užsakymus. Galite drąsiai kreiptis į mus, klausti, konsultuotis. Mes visada pasiruošę Jums padėti!MŪSŲ DARBAI